Категорії

Душові піддони з рідкого мрамору

Ця стаття буде цікава перш за все тим людям, хто задається питанням: Чому брати піддон з рідкого мармуру, якщо можна взяти акриловий і дешевше?

Як правило, люди при покупці душової (гидромассажной) кабіни і піддону звертають увагу на всі тонкощі душових кабін, а піддонам надають другорядне значення. Але, повірте мені, що в акриловому піддоні і піддоні з рідкого мармуру велика різниця.

І так перерахую переваги душових піддонів з рідкого мармуру:

Звичайно, вартість такого піддону з рідкого мармуру досить висока, але краса, довговічність, ексклюзивність - варта того!

  Тепер давайте про рідкий мармур детальніше:

  До складу рідкого мармуру (ще називають литий мармур) входить мінеральний компонент - мармурова крихта (80%) і ненасичена поліефірна смола. Рідкий мармур всіма світовими інститутами визнаний екологічно чистим матеріалом. За рахунок ненасиченої поліефірної смоли володіє високими антибактеріальними характеристиками.

У виробів з рідкого мармуру є універсальний захист, так зване гель-покриття; - можна оцтом полити або пачку прального порошку посипати - жодних наслідків.

  І розбити його важко. Якщо щось упустите - навіть сліду не залишиться. Ні, звичайно, проти кувалди не встоїть. Але Ви ж не будете бити молотком по піддону? :)

Ну що ж, спасибі за увагу і приємного перебування на нашому сайті!

Знайти душові піддони з рідкого мармуру Ви зможете в розділі "Душові піддони".