Категорії

Душові плити і трапи

Душові плити це пристосування, завдяки якому можна зробити душовий куточок Вашої мрії. Душова плита являє собою конструкцію з чаші, сифона і вбудованого трапа. Душова плита зверху облицьовувався кахлем і на підлозі залишається тільки решітка стоку, завдяки цьому виходить дивно витончена конструкція, яка повністю повторює інтер'єр Вашої ванної кімнати і не ускладнює його піддоном.

Пристрій душового куточка за допомогою плити максимально просте, оскільки кахель можна укладати прямо на плиту відразу після її монтажу. Чаша має правильний ухил до стоку і завдяки цьому вода стікає в правильному напрямку. Також такий ухил допоможе правильно покласти кахель, і вам не треба буде замислюватись про різних інженерних хитрощах .

Конструкція душової плити продумана таким чином, що вона забезпечує 100 % гідроізоляцію. Крім того, гідроізоляційне полотно з припуском можна пустити за межі душової зони і забезпечити повну водонепроникність. Щоб бути повністю спокійним за чистоту і гігієну, можна додатково ізолювати душовою кут за допомогою гідроізоляції: полотна, куточків, стрічки і т.д.Душові плити бувають різних розмірів, форм і з різними видами трапів.

Трапи бувають лінійними і компактними. Лінійний трап це довгий горизонтальний стік практично на всю довжину плити. Такий стік можна закрити гратами обраного дизайну, або укласти плитку і зробити його максимально непомітним. Компактний трап це стандартний стік круглої форми, який прикривається сталевими гратами.

Якщо на увазі особливостей конструкції сама душова плита Вам не потрібна, то в такому випадку лінійні трапи продаються окремо. Решітку до них теж можна вибрати виходячи з власного переваги.

На нашому сайті представлений широкий вибір душових плит для різної товщини кахельної плитки. Різноманітність форм і розмірів дозволить підібрати плиту для душового куточка Вашої мрії. Приємного вибору.