Категорії

Кухонні мийки

Кожен раз при виборі речі, яка повинна служити довго, ми ретельно зважуємо всі «за» і «проти», всі плюси і мінуси які стосуються якості, зовнішнього вигляду, довговічності та практичності.

Так само і вибір кухонної мийки це процес, до якого слід підійти відповідально. Ще з часів наших бабусь, ми звикли до залізних емальованих кухонних мийок. Більш того, вибір варіантів моделей і, тим більше, кольорів зводився до самого мінімуму - колір білий, розмір в 2- 3-х варіантах. Зараз же виробники пропонують щонайширшу різноманітність не тільки розмірів і форм, а й кольорів і матеріалів виконання мийки, що дозволяє зробити кухню яскравіше, ексклюзивніше і практичніше.

Після емальованих мийок приємним нововведенням на ринку кухонних товарів стали сталеві мийки. Тут приємності торкнулися різноманітності розмірів і форм. Чаша тепер може бути різної глибини, мийка оснащена полицею для сушіння (що, безсумнівно, дуже зручно, оскільки стільниця не забризкується водою і максимально захищена від впливу вологи), одна мийка може вміщати в собі 2 чаші, або півтори (для фруктів, наприклад). Сама форма мийки може бути прямокутна, овальна, кругла, трапецієвидна. Є спеціальні мийки, призначені для встановлення в кутку, вони ергономічно вписуються в геометрію простору і економлять місце на кухні. Що стосується кольору, то спочатку всі сталеві мийки були одного кольору - сталевого, але прогрес не стоїть на місці, і тепер вашій увазі і досвідченому смаку представлені сталеві мийки чорного, мідного і навіть золотого кольору.

Загалом, кількість намальованих уявою картинок зашкалює вже на цьому місці. Але навіть це ще далеко не все, оскільки гранітні мийки гідно займають на ринку не меншу нішу, ніж сталеві. І це цілком виправдано, оскільки граніт не поступається за якістю та експлуатаційним характеристикам сталі. Більш того, гранітні мийки перевершують сталевих родичів у кількості варіацій розмірів і форм , оскільки литтєвий камінь (граніт) легше піддається формуванню. Ну а колірна гамма вражає кількістю кольорів, відтінків, можливих вкраплень і так далі.

Тепер, коли уява досить розгулялася, кілька фактів: гранітні мийки менш шумні ніж сталеві, хоча якісні сталеві мийки обладнані «технологією поглинення звуку». Сталеві мийки стійкі до забруднень різними харчовими барвниками, а гранітна мийка схопить пляму, але легко відмиється з допомогою не абразивного миючого засобу. При чищенні сталевої мийки використовувати абразивні засоби теж не можна. Сталеві мийки мають глянсову блискучу поверхню, а гранітні матову. Це впливає на те, наскільки на поверхні видно відкладення вапняного нальоту, «пальчики» та інші забруднення. Сталева мийка своїм блиском приверне увагу і зробить яскравий акцент, гранітна легко і витончено впишеться в інтер'єр і продовжить єдину лінію стилю.