Категорії

Мармурові ванни

ванна з литого мармуруСучасний споживач постійно шукає вироби, які будуть виготовлені з матеріалів з унікальними властивостями і можливістю задоволення своїх індивідуальних дизайнерських потреб. Таким матеріалом є литий мармур або штучний мармур - це штучний камінь, основу якого складає натуральна мармурова крихта. Структура литого мармуру однорідна по всій глибині (гомогенна) і складається з суміші мармурової крихти або кварцу (80%), поліефірної смоли (19%) і натуральних барвників (1%). Смола - сполучна всіх інгредієнтів, з яких складається литий мармур.

Переваги ванни з литого мармуру:

ванна из литого мармуру купити

Унікальність литого мармуру проявляється в можливості виготовляти вироби в широкій колірній гамі, нешкідливості для людини і навколишнього середовища, гігієнічності, довговічності, естетичності, високій технологічності при обробці і можливості широкого застосування, що дозволяє виробляти вироби різних форм і стилів, від класики до авангарду.

Тому на питання "яку ванну вибрати?" у нас є одна відповідь - ванну з литого мармуру. Ванни із рідкого мармуру здатні задовольнити запити навіть найвибагливішого споживача.