Категорії

Нестандартні душові кабіни

Ринок товарів в наш час пропонує неймовірний вибір всіляких речей від простих і буденних, до неймовірно екстравагантних. У подібному круговороті пропозицій важко зупинити свій вибір на чомусь одному. І, тим не менше, більшість товарів має масовий тираж, уніфіковані форми, стандартні розміри і зовнішній вигляд. Це цілком закономірно, оскільки конвеєрне виробництво менш витратне, ніж індивідуальне. Те ж стосується і душових кабін. На ринку зараз представлений величезний вибір кабін будь-якої форми, способу монтажу, механізму відкривання дверей, кольорів скла і розмірів.

Але навіть у такому розмаїтті всіх можливих характеристик часом не знаходиш того, що потрібно саме тобі. Особливо цей дефіцит стосується габаритів душових кабін. Наприклад, Ви хочете встановити душовий куточок у дачному будиночку на мансарді, стелі якої скошені. Ви вже підібрали кабіну, але виходячи з особливостей приміщення, виникає питання: як бути з висотою? Адже вона не однакова по всьому периметру кабіни, а скло місцями буде впиратися в стелю. Або Ви бажаєте у ванній кімнаті встановити і ванну і душову кабіну. При цьому внутрішній простір приміщення обмежений і за задумом кабіна буде примикати до ванни однією зі своїх стінок. Або такий варіант: душова ніша з трьома стінами, але одна з торцевих стін коротше і прості душові двері в таку нішу вже не встануть. Або ширина душової ніші ну зовсім не підходить ні під один розмір пропонуються на ринку розмірів. Такі ситуації зустрічаються все частіше, і коли стикаєшся з подібними обставинами, розумієш, що можливих рішень на ринку можна перерахувати по пальцях однієї руки.

Провідний польський виробник душових кабін Radaway пропонує рішення будь-якої нестандартної ситуації з душовою кабіною. Найголовніше це те, що кабіна буде виготовлена ​​на фабриці з вашим індивідуальним замовленням. Замовити душову кабіну нестандартного розміру можна в Конфігураторі, в якому Ви послідовно схематично сконструіруете душовий куточок з необхідними Вам параметрами. Зверніть увагу, що Конфігуратор конструює тільки можливу габаритну форму кабіни, а концепція дизайну зовнішнього вигляду і якості пропонується з існуючих серій кабін. Тобто вибравши кабіну Radaway з вподобаної колекції, Ви можете сконструювати необхідний Вам розмір. Якщо при користуванні Конфігуратором у вас виникли питання або незрозумілі ситуації, наші менеджери із задоволенням нададуть допомогу в роботі з програмою. Далі оформляєте замовлення в нашому інтернет-магазині і чекаєте доставки.

Таким чином, ми пропонуємо максимально просте рішення для максимально нестандартної ситуації.