Категорії

Облаштовуємо ванну кімнату

Облаштовуючи ванну кімнату, ми часто замислюємося про необхідність тієї чи іншої допоміжного начиння. Адже шафка і відкрита поличка можуть бути взаємозамінними. Але це тільки на перший погляд. Пропоную розглянути всі плюси і мінуси різних ванних доповнень.

Почнемо з головного - умивальник. Його можна обладнати тумбочкою під умивальник. Плюси тумби в тому, що в неї можна заховати миючі засоби, які не зовсім естетично виглядають в загальному інтер'єрі ванни. Крім того, тумба з умивальником надає ванній кімнаті закінченості і затишку. Незважаючи на габарити, тумба все ж не займе багато місця і допоможе правильно організувати все дрібниці. Якщо все ж таки Ви віддали перевагу умивальнику з п'єдесталом або просто умивальнику без тумби - тоді для організації баночок-пляшечок можна придбати настінну скляну поличку. Правда в цьому випадку всі предмети для прибирання будуть на виду і, якщо металева полиця з перекладин, немає гарантії, що баночки стоятимуть струнко.

Тумбочку під умивальник можна замінити звичайною тумбочкою або навісниою шафкою, а якщо місце у ванній кімнаті дозволяє, то і цілим пеналом. Зручності підлоговій тумбочці або пеналу додасть вбудована корзина для білизни. Але якщо Ви не маєте потреби в такій кількості місця для речей, тоді кошик для білизни можна придбати окремо, а функціональний простір шафок легко замінити поличками і гачками для ванної. На поличках можна зберігати і рушники, і білизну. Полички не займуть багато місця  а хромована поверхня підкреслить яскраві деталі в інтер'єрі. Полички так само можуть бути не тільки хромованими. Наприклад, виробник аксесуарів для ванної кімнати Kraus пропонує полички, гачки, мильниці в різних кольорових виконаннях, що неймовірно зручно і не тільки підкреслить деталі, але і створить свою окрему стильну лінію.

Але можна не вибирати між меблями для ванної кімнати та аксесуарами, а скомпонувати всі речі в ансамбль, який приноситиме максимальний комфорт і естетичну насолоду.