Категорії

Про нас

 

сантехніка київ інтернет магазин

Інтернет магазин сантехніки СанТрейд пропонує Вам свої послуги як досвідченого гіда у світі товарів для ванної кімнати. Якщо Ви плануєте ремонт або вже в процесі ремонту і придивляєтесь нову ванну або душову кабіну і заодно надійний магазин, тоді без зайвої скромності рекомендуємо звернути увагу на наш інтернет магазин сантехніки СанТрейд. Як усі ми знаємо - ремонт це процес, який має властивість прагнути до нескінченності, тому ми, завдяки сумлінній та оперативній роботі, посприяємо своєчасному завершенню ремонта у Вашій ванній кімнаті.

На ринку сантехнічної продукції наш інтернет магазин сантехніки більше 9 років і вже завоював гарну репутацію і у клієнтів, і у постачальників. 

Все це в сукупності дає переваги в першу чергу Вам як нашому клієнту, тому що Ви отримаєте:

сантехіка інтернет магазинсантехніка київ інтернет магазинЩо стосується асортименту, який представляє наш інтернет магазин сантехніки, то у нас Ви знайдете практично все що необхідно для облаштування ванної кімнати починаючи з душової кабіни і закінчуючи рушникосушаркою і витонченою мильничкою. Більше того, ми є офіційними інтернет партнерами таких брендів як Radaway, Aquaform, Kraus, Alveus, Atlantis, Aquastream, Deante та багатьох інших. Завдяки цьому Ви отримуєте якісний товар прямо зі складу, офіційну гарантію від виробника, гнучкі логістичні рішення.

Найчастіше питання яке задають клієнти, які шукають інтернет магазини сантехніки це якість товару і його відповідність заявленій інформації. Наш інтернет магазин сантехніки в Києві може повністю ручається за якість обраного Вами виробу та відповідність його наданій інформації оскільки перед тим, як привезти сантехніку Вам, ми самі на складі повністю її перевіряємо.

Піклуючись про наших клієнтів, ми зробили наш сайт інтернет магазин сантехніки СанТрейд максимально простим і зручним, щоб Ви з легкістю знайшли саме те що шукали, отримали максимально повну інформацію про продукт і виробника, зі зручністю оформили замовлення і щоб Ваша покупка була приємною і комфортною!

До Ваших послуг інтернет-магазин сантехніки SanTrade-Kabini. Пропонуємо широкий асортимент душових кабін, гідромасажних боксів, ванн, меблів для ванної - доступні ціни, доставка в Києві і по Україні.