Категорії

Скляні умивальники - стиль, ексклюзив, вишуканість

Мрієте про ексклюзивний дизайн для ванної кімнати? Напевне, найяскравішим і помітним ексклюзивним предметом для ванної кімнати може бути умивальник. Зараз пропонують масу варіантів декору і форми умивальників. Ще більше різноманітності у гранітних раковин - і форми і кольору. Це пов'язано з особливостями матеріалу. Але самий неймовірний ексклюзив пропонує компанія Kraus у своїй серії скляних умивальників.

Примітною особливістю скляних умивальників є те, що кожен виріб виконаний вручну, а відповідно кожна окремо взята раковина є ексклюзивною і неповторною. Унікальними будуть відтінки, штрихи і кольорові лінії. Це приголомшливо виглядає і залишає незабутнє враження.

Умивальники виконані з розжареного ударостійкого скла товщиною від 12 мм прозорі і від 15 мм кольорові. Текстура раковини ідеально гладка всередині і рельєфна зовні, що підкреслює малюнок і підсилює ефект декору. Умивальники встановлюються тільки на стільницю, тому заздалегідь слід подбати про тумбу під умивальник, яка буде відтіняти і підкреслювати дивовижний декор скляної раковини.

У комплект до скляного умивальника Kraus йде донний клапан. Виробник високо цінує ексклюзивність і неповторний дизайн кожного виробу з розумінням, що далеко не завжди хромовані деталі вигідно підкреслюють гру кольору. Тому виробник пропонує донний клапан в різному колірному виконанні - хром, сатиновий хром, золото, антична бронза і темний шоколад. Вибирайте будь-який найбільш відповідний колір для Вашого умивальника і отримуйте ні з чим незрівняне естетичне задоволення кожен день.

Зверніть увагу, що і це далеко не все, що ми можемо запропонувати для оздоблення ексклюзивної ванної кімнати. Гармоніювати з умивальником буде змішувач, кольорове виконання якого буде повністю повторювати умивальник. А саме: стійка змішувача в тон донному клапану, а скляний вилив в тон умивальника. Це приголомшливе поєднання викличе бурю захоплення і, повірте, емоції від неповторної краси даного ансамблю не вляжуться ще тривалий час!

Порадуйте себе дивовижними виробами від Kraus.