Категорії

Установка сантехніки, умови гарантії

Установка душових кабін

На всю пропоновану нами продукцію надається гарантія. Термін гарантії зазначений у супровідних документах. На гідромасажні бокси, душові кабіни та іншу продукцію, при інсталяції якої потрібна певна професійна підготовка, гарантія поширюється тільки за умови залучення для установки фахівців сервісного центру.
Спеціалісти сервісного центру не тільки проводять монтаж душових кабін і гідромасажних боксів дотримуючись вимог, що пред'являються до такого типу обладнання, але також при необхідності виконують ремонт такої сантехніки. Проводять настройку, налагодження і консультують користувача, яких правил необхідно дотримуватися, щоб дана сантехніка прослужила якомога довше. Крім гарантії, що надається виробниками душових кабін, сервісний центр надає свою гарантію на установку. Кваліфіковано встановлена душова кабіна чи гідромасажний бокс буде дарувати позитивні емоції при кожній водної процедурою.


З питань складання, установки, гарантійного або післягарантійного обслуговування, продаваної нами продукції, звертатися в сервісний центр "сантехсервіс-Київ" за тел. ☎ 067-730-58-65 (Геннадій)

Послуги сантехніка (Київ):

Більш докладно про послуги можна подивитися на сайті: santehservis-kiev.zakupka.com