Категорії

Ванна з гідромасажем - основні характеристики

Ванна з гідромасажем це приголомшливий винахід Роя Джакуззі, який не тільки допомагає підтримувати тонус і покращувати загальне здоров'я організму, купити ванну з гідромасажем в Україніале і приносить ні з чим не порівнянне задоволення. Сучасні ванни з гідромасажем істотно відрізняються від перших моделей завдяки технічному прогресу та Hi-Tech технологій. Так, гідрованна може бути оснащена різнокольоровою підсвіткою, інтегрованим радіо і CD програвачем, ароматерапією і навіть LED телевізором. Поки ви остаточно не загубилися у безлічі додаткових комфортних гаджетів для гідрованни, давайте розберемося в усьому з самого початку.

Основні складові частини гідромасажної ванни це насос, система управління і форсунки. Насос нагнітає повітря в форсунки, форсунки випускають повітря під напором і створюють масажні струмені, а система управління регулює все вищевказане.

ванна з гідромасажем, цінаНасоси відрізняються між собою по потужності. Як правило, для базової моделі гідромасажу потужність мотора не перевищує 1 кВт. Якщо в ванну вбудований аеромасаж та інші додаткові функції, тоді потужність насоса збільшується.

Система управління може бути пневматичною та електронною. Пневматична система являє собою кнопку, яка діє на вимикання-вмикання гідромасажу. Дорожча модель такої кнопки може регулювати подачу повітря в гідрофорсунки. Електронна панель управління набагато функціональніша, вона може розташовуватися на борту ванни або на переносному пульті управління, бути кнопковою або сенсорною. Така панель управління, як правило, керує всіма наявними у ванні функціями і додатковими функціями безпеки системи.

Стандартну гідромасажну ванну можна обладнати функціями, які принесуть не тільки додаткове оздоровлення, але і акрилова ванна з гідромасажемстворять неповторну атмосферу релаксу і задоволення. Першою у списку йде функція аеромасажу. Аеромасаж представляє собою маленькі форсунки, які розташовані по дну ванни. Такі форсунки збагачують воду дрібними бульбашками повітря і створюють ефект «купання в шампанському». Корисним доповненням буде аромотерапія, яка ароматизує повітря в гідромасажній системі за допомогою аромомасел. Функція озонування використовує здатність озону як дезінфікуючого і стерилізуючого засобу. Для дезінфекції ванни можна так само використовувати і спеціальні дезінфікуючі системи, які не вимагають участі користувача окрім як для функції включення. Не тільки корисними, але й приємними можуть стати різні системи освітлення гідромасажної ванни. В якості освітлення може використовуватися вбудований підводний ліхтар, підсвічування може вбудовуватися безпосередньо в самі форсунки або в борт ванни в різному порядку. Кольори підсвічування обмежуються тільки вашою уявою. Все це, звичайно, за додаткову вартість.

Це основні додаткові функції для гідромасажної ванни. Практично кожна з них має декілька варіацій і різновидів. Інформацію про види додаткових функцій краще уточнювати у менеджерів нашого інтернет-магазину сантехніки.

Ванна з гідромасажем може вже включати в себе деякі з додаткових функцій. А можна вибрати окрему врізну гідромасажну систему і врізати в порожню акрилову ванну, в такому випадку можна вибирати бажані і вподобані функції. В даному випадку врізка системи відбувається в спеціалізованому сервісному центрі, а клієнт бере участь у плануванні кожної деталі починаючи від типу і розташування форсунок, закінчуючи місцем врізки змішувача. Така послуга дозволить зробити гідромасажну ванну Вашої мрії за вартість меншу, ніж за пропоновані на ринку готові гідрованни.