Категорії

Вибираємо душову кабіну

Душова кабіна це досить габаритна і дорога річ, тому до вибору такої серйозної покупки треба підійти ретельно.

З усього безлічі кабін можна виділити кілька основних критеріїв, на які діляться всі душові куточки. Перший критерій це форма кабіни: квадратна, напівкругла, прямокутна, асиметрична. Кожна з форм виконання душової кабіни відрізняється не тільки за габаритними розмірами, який вона буде займати в приміщенні ванної, але і по розташуванню дверей.

До речі, варіацій дверей теж чимало, а точніше варіацій механізму відкривання. Найпростіші і розповсюджені це розсувні двері. Такі кабіни оснащені широкими верхнім і нижнім пофілем, де захований сам механізм пересування, рухаються двері за допомогою ролика - подвійного або одинарного. Перевагою таких кабін є реверсивність - вони не розрізняються на лівосторонні і правосторонні, і економлять простір ванної кімнати - не потрібне додаткове місце для розорювання двері.

Завдяки розпашним дверям кабіна виглядає максимально полегшено. Це досягається за рахунок мінімалізації профілів, оскільки самі двері монтуються на петлі. У більшості подібних кабін дизайнери залишили тільки пристінні профілі. Що стосується форм кабін з розпашними дверима, то з'явилася форма пристінної душової кабіни з трьома стінками. Пристінну кабіну можна поставити в будь-яке місце ванної кімнати, а не тільки в кут. При виборі кабіни з розсувними дверима звертайте увагу на ширину дверей і необхідне місце для їх відкриття.

Дивно зручні і цікаві двері типу b-fold - сама двері складається з двох рухомих стулок з'єднаних петлями, завдяки чому вся двері складається гармошкою при відкритті. За рахунок петельного механізму кількість профілів мінімізовано до пристінних, а місця для відкривання дверей не треба зовсім - оскільки двері складаються всередину кабіни. У виробника Radaway є кабіна з серії Eos, яка має двоє дверей типу b-fold і якщо їх відкрити, то кабіна повністю складається до стін.

Маятникові двері - це розпашні двері, які відкриваються на 180 градусів в обидві сторони на себе або від себе. Але такий механізм присутній тільки в душових дверях і не робиться в кабінах.

Є ще кабіни типу Walk-in - ця кабіна складається з однієї або 2 -х нерухомих стулок без дверей. Такі кабіни дуже стильно і ефектно виглядають в душовому куточку.

На нашому сайті представлені душові кабіни будь-якої конфігурації та дизайну, а всій різноманітності душових кабін допоможуть розібратися менеджери нашого інтернет магазину.