Категорії

Вибираємо сан-фаянс

купити умивальник, купити унітаз,  купити бідеСантехнічні вироби з фаянсу це предмети першої необхідності в кімнатах санітарного призначення. Як і в будь-який інший групі товарів, сучасні виробники пропонують величезний вибір не тільки дизайну, але і способу установки таких виробів.

Особливих відмінностей між виробами різних виробників немає, але все ж, якість матеріалу впливає і на зовнішній вигляд і на час служби. Більш дорогі вироби піддаються ручному шліфуванню, всесебічному глазуруванню, обробляються антибактеріальним і брудовідштовхуючими покриттям.

Групу сантехнічного фаянсу складають умивальники, унітази і біде.

Умивальники бувають різних габаритних розмірів, вибір якого залежить від особистих переваг і простору ванної кімнати. Кріпляться умивальники, як правило, до стіни за допомогою спеціальних кронштейнів. Навіть якщо до умивальника передбачений п'єдестал, то він не підтримує умивальник, а виконує естетичні та практичні функції (прикриває зливну систему). Є ряд умивальників які монтуються виключно на тумбу. Вони мають різноманітні форми і вельми цікаво виглядають в інтер'єрі. При виборі умивальника звертайте увагу на отвори для монтажу змішувача і їх кількість. Раковини, які монтуються на тумбочку, можуть зовсім не мати отвори.

Унітази не особливо відрізняються між собою за габаритами, але бувають різних способів установки - підлогові і підвісні. Підвісні унітази вимагають особливого​​монтажу - на інсталяцію, яка включає в себе металевий каркас, зливний бачок, кнопку і ховається в стіну. Підлогові унітази в своїй більшості комплектовані фаянсовим бачком, який встановлений на задню поличку унітаза. Такий унітаз називається компактом. Але підлогові унітази так само можуть монтуватися з прихованим бачком. Такий унітаз гарно виглядає в парі з біде.

Біде, як і унітази, бувають підвісними і підлоговими. Як правило, біде є частиною колекції з унітазу і умивальника, що дозволяє підтримувати єдину стильну лінію. Біде потрібно буде укомплектувати спеціальним змішувачем і системою зливу-переливу як в умивальнику.

Більшість виробів з санітарного фаянсу мають білий колір, рідше зустрічаються рожевий, салатовий, чорний і т.д. Догляд за виробом максимально простий і зручний, тільки не рекомендується використовувати для чищення абразивні речовини. Як правило всі керамічні вироби досить зносостійкі щоб прослужити мінімум десяток років і зберегти при цьому первозданний зовнішній вигляд.