Категорії

Види душових систем

Душ це практичне рішення для тих, хто раціонально ставиться до свого часу і витрат. Погодьтеся, що набирати ванну щоранку для гігієнічних процедур це накладно як за часом, так і по грошах . Виробники пропонують різноманітні рішення і для тих, хто замінив ванну душовою кабіною, і для тих, хто вирішив поєднувати корисне з приємним.

Душова стыій, душова системаСамий бюджетний і простий душовий куточок - це ручний душ, поєднаний з ванною. Додасть комфорту такого ансамблю настінний тримач для лійки, сама лійка може збагатитися декількома режимами, а відгородити інше простір ванної від бризок допоможе шторка. Якщо ви до душових процедур ставитеся серйозніше, тоді пропонуємо обладнати душовою кут верхнім зливовим душем. Лейками для такого душа зазвичай комплектують душові стійки, які не займуть багато місця, але невпинно будуть радувати своєю функціональністю, оскільки ручний душ і змішувач з краном для наливу в душових стійках ще ніхто не відміняв. Для шанувальників стилю Hi-Tech пропонуємо врізні душові системи з верхнім зливовим душем, ручним душем (опційно) і змішувачем. Для таких систем треба спеціально обладнати місце установки, але їх зовнішній вигляд коштує того щоб повозитися. Всі вищезазначені душові змішувачі відмінно підійдуть і для душової кабіни, все залежить тільки від Ваших вподобань.душовий гарнітур

 

Якщо душові стійки або врізні душові змішувачі Вас не вразили, пропонуємо звернути увагу на душові панелі. Як правило, в своїй більшості, душові панелі вже не обмежуються просто душем, а включають в себе форсунки для гідромасажу, термостатичний змішувач (опційно) і можуть встановлюватися як до стіни, так і в кут. Остання опція є дуже зручною для душових кабін. Крім того, у душових панелей набагато різноманітніше і цікавіше дизайн за рахунок саме самої панелі. Вона може бути сталева, алюмінієва, скляна або акрилова, а вже ці матеріали декоруються або малюнками, або кольором - загалом, як завгодно було дизайнерам. Найбільш сучасні моделі душових панелей обладнуються навіть підсвічуванням душа.

Як бачите, фантазія дизайнерів не має меж і вже давно далеко пішла від радянських штампованих однотипних товарів. Тому, бажаємо Вам приємно вибирати і вдалих покупок!