Категорії

Врізка гідромасажу

Про корисні і приємні властивості гідромасажу знає кожен, хто стикався з вибором сантехніки у ванну кімнату. І якщо раніше гідромасаж був тільки в лікувальних установах, то зараз подібне задоволення може дозволити собі практично кожен.

гідромассажна системаВанну з гідромасажем можна підібрати декількома способами. Перший і найпростіший - це купити ванну з уже готовим врізаним гідромасажем. Пропозиції таких ванн досить різноманітні: ванни рясніють розмірами, формами, і навіть кольорами. Але найголовніша характеристика в гидромассажній ванні це звичайно сама система гідромасажу. У вже готову гідромасажну ванну рідко можна додати додаткові функції, такі наприклад як хромотерапія або аромотерапія, режим турбо і т.д., тобто вибір треба робити серед наявних форм і начинки.врізка гідромассажний систем

Інша справа врізна система гідромасажу, яка продається окремо і врізається фахівцями у Вашу ванну. Крім того, врізка гідромасажу в акрилову ванну обійдеться набагато дешевше пропонованої виробниками готової гідромасажної ванни. Комплектація виразної системи підбирається індивідуально, клієнт може (і повинен) брати живу участь у підборі, вибираючи навіть розмір і колір форсунок. Менеджери запропонують оптимальну систему врізки виходячи з Ваших побажань для комфортного управління і максимальної ергономічності всіх систем.

Ванну для врізки гідромасажу можна вибрати виходячи з особистого смаку, або надати вже наявну. Критерієм вибору самої ванни для врізки гідромасажу є товщина стінки, вона повинна бути не тонше 4 мм, але враховуючи тенденції ринку акрилових ванн, то врізати гідромасаж можна в практично будь-яку сучасну ванну. Далі що стосується ванни для врізки гідромасажу - переважніше закрити фронтальну сторону ванни знімною панеллю, ніж облицьовувати плиткою, оскільки в такому випадку полегшується доступ до обладнання для технічного обслуговування. Опору до ванни, як правило, сервіс врізки гідромасажу надає свою, спеціально розроблену для системи гідромасажу з ванною. Тому все що потрібно від ванної, це те, що вона повинна задовольняти Ваші естетичні вподобання, бути комфортною за розмірами для Вас і відповідною для ванної кімнати і бути укомплектованою панеллю або панелями, які будуть закривати всі зовнішні сторони ванни.

монтаж гідромассажних системВибір ванни це не саме клопітка, що може бути в підборі гідромасажу. Адже гідромасажні врізні системи дуже різноманітні і продумані під будь-які потреби клієнта і будь-які можливості гаманця.

Базова комплектація врізного гідромасажу включає в себе 6 гідрофорсунок розташованих на бортах, пневмокнопку, водозаборник і насос. Розмаїття в базову систему можуть внести форсунки, які бувають великого розміру і з можливістю управління напором струменя. При великій кількості гідрофорсунок, вони розміщуються не тільки з боків ванни, але і на дні, а також на спинках для масажу ніг і спини.

Органічно доповнити гідромасаж може система аеромасажу. У такому випадку система доповнюється компресором. Мінімальна кількість аеромасажних форсунок 8, вони розташовані по всьому дну для найбільш вдалого ефекту «перлинної ванни».
Всі інші доповнення під врізну гідромасажну систему покликані урізноманітнити, прикрасити і зробити максимально комфортним процедуру відпочинку і мінімізувати витрати сил на догляд за системою. До даних функцій відносяться: дезінфекція, озонація, різне освітлення (в т.ч. хромотерапія), ароматерапія, система підігріву води, електронний пульт управління. Всі додаткові функції купуються окремо і впливають на загальну вартість всієї системи.

Ми розуміємо, що важко самому розібратися у всьому різноманітті і зробити вибір гідромасажної системи, тому наші менеджери нададуть повну консультацію та професійну допомогу в підборі гідромасажа саме для Вас.