Категорії

Яку ванну вибрати і що потрібно знати про акрилові ванни

Ремонт у ванній кімнаті по трудовитратах і нервовитратам нічим не відрізняється від ремонту у всіх інших кімнатах. У передчутті нової обстановки і фантастичного дизайну ви проводите години, дні і тижні в інтернет-магазинах сантехніки і будівельних маркетах, бентежачи себе всіма можливими і неможливими варіантами обробки.
Мабуть, самим практичним рішенням у сфері ремонту у ванній буде йти за методом індукції - від великого до малого. Якщо Ви вирішили, що практичність душової кабіни ніколи не замінить млості і божественного релаксу наповненої ванни, тоді найгабаритнішим предметом у ванній кімнаті стане ванна. Від неї і треба починати обмірковувати обстановку.

Форма і розміри ванної, звичайно ж, залежать в першу чергу від квадратури приміщення. У простору ванну кімнату підійде ванна будь-якого розміру і форми. У приміщення, стиснуте в габаритах, можна поставити ванну від стінки до стінки прямокутної форми. Ширина ванни, як правило, 70-80 см. Якщо прямокутна акрилова ванна не цілком підходить по довжині і є розліт в пару сантиметрів (а розмірний крок для ванн становить 10 см), тоді можна розглянути варіант: підрізати бортик (тільки у фахівця!), або облицьовувати зазор плиткою, або врізати зайві сантиметри в стінку. У всякому разі, це буде дешевше ніж зробити ванну на замовлення, тому що виготовлення індивідуальної матриці для ванни буде коштувати мінімум в 20 разів дорожче.

Альтернативою прямокутної ванні може стати асиметрична ванна, тим більше, якщо розміри прямокутної ванни не підходять. Враховуючи особливості форми, асиметричні розміри будуть нівелювати зазор в довжині, і до того ж гра простором може заощадити місце і дати можливість вдало розташувати іншу обстановку в ваній кімнаті.

Кутові ванни прекрасно підійдуть для просторої ванної кімнати. Деякі кутові ванни можуть бути для двох, незважаючи на стандартні зовнішні габарити. Це неймовірно зручно і романтично.

Окрему увагу варто приділити окремостоячим ваннам. Це дивовижні ванни, які вимагають особливої ​​обстановки, яка буде підкреслювати незвичність і велич ванни. Такі ванни, як правило, йдуть разом з цільної панеллю або не потребують панелі зовсім.

Якщо ванна кімната може вмістити й ванну і душову кабіну, тоді розміри ванни потрібно вибирати виходячи з росту людей, які будуть нею користуватися, адже ванна придумана, щоб повністю занурювати тіло у воду, а не напівсидіти з підігнутими мерзнучими колінами.

Крім розмірів і форм, при підборі ванній необхідно враховувати наступні факти: ванни можуть комплектуватися панелями (фронтальною або бічною), обов'язково потрібно взяти передбачену виробником до ванни опору і встановлювати тільки на неї (ванна, яка встановлена ​​на інше пристосування крім заводської опори, гарантії не підлягає). Сифонами ванни не комплектуються, тому вибирайте сифон за власним уподобанням. Підбираючи змішувач, врахуйте ширину борта, за яким буде стояти кран, щоб вода лилася в чашу, а не на стінку.