Категорії
Galati доставка

Опалення

Уточнити пошуковий запит

купити автономне опалення

Системи опалення житлового приміщення - це той необхідний атрибут, без якого в нашому кліматі прожити в холодну пору року просто неможливо. Жодне сучасне житло не обходиться без опалення.

Перше чим цікавиться людина, купуючи житло- це наявність і тип опалення. Ні для кого не секрет, що в даний час найбільш економічною системю оопалення є автономне електроопалення. У нашому інтернет магазині представлені 2 види автономного електричного опалення - це електрорадіатори і теплі підлоги.

Найголовнішою перевагою кожної з цих систем є те, що вони абсолютно автономні, тобто не залежить від міських систем парового опалення. А це означає, що Ви можете спокійно самі управляти температурою в своєму будинку.

Кожна з пропонованих систем автономного електроопалення має свої переваги. Так, електрорадіатори абсолютно замінюють батареї централізованого парового опалення. Вони не потребують з'єднання трубами, все що необхідно для початку їх роботи - це включити радіатор в розетку. Для монтажу такого радіатора також потрібен мінімум - поставити його на опору (яку можна придбати разом з радіатором) або повісити на гаки на те місце де стояли раніше батареї міського опалення. Всі радіатори оснащені программаторами і датчиками температури, що дозволить економити електрику і не вимагає постійної уваги з боку власника. Крім того, для додаткового комфорту у великому будинку можна встановити спеціальний програматор, який з одного місця контролюватиме всі наявні в будинку батареї і включатиме їх по черзі, що дозволить уникнути перенапруги в електромережі.

Що таке тепла підлога і чи варто купити теплу підлогу

автономне опалення купити Теплі підлоги - приголомшливий винахід сучасної технічної індустрії. Кожен з нас пам'ятає те неприємне почуття, яке виникає коли Ви ступаєте вранці по холодній підлозі кімнати, особливо, якщо щойно піднялися з ліжка. А чого вартий холодний кахель ванної кімнати? Звичайно, він робить значний внесок у ранкову бадьорість і допомагає прокинутися, але як? Ціною роздратування ... Але ж це зовсім не те почуття, яке хотілося б відчувати зранку, особливо в холодну пору року, правда? Вирішити це (і не тільки це) питання сповна допоможуть системи теплих підлог! Вони характеризуються легким монтажем, тривалою і справною службою. Приміщення обладнане теплою підлогою прогрівається моментально, при цьому такий вид обігріву не спалює кисень, що є дуже важливим для здорового проведення часу у власному будинку. Якщо Ви сумніваєтеся з приводу монтажу теплої підлоги, тоді можете розглянути варіант монтажу його на стіни. Так! Це можливо - тонке полотно теплої підлоги можна монтувати на холодну стіну (з північної сторони). У кожному разі комфорт від використання теплої підлоги важко переоцінити.

Наш інтернет магазин пропонує купити автономні системи електроопалення з доставкою по Україні та м.Київ. Детальні консультації можна отримати у менеджерів за вказаними телефонами. Приємного і продуктивного вибору!