Параметры
Цена  2100 — 3700 грн
Производитель
Категорії
Galati доставка

Автономне електроопалення

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Радіатор ЕраНова 0,39 кВт на 3 секції
Код: 07836

Радіатор ЕраНова це мобільний опалювальний модуль. Кожен радіатор це самостійна міні система опаленн..
2,100.00грн
Радіатор ЕраНова 0,65 кВт на 5 секцій
Код: 07839

Кожен радіатор це самостійна міні система опалення, яка складається з електричного котла і радіатора..
2,550.00грн
Радіатор ЕраНова 0,91 кВт на 7 секцій
Код: 07837

Радіатор ЕраНова це мобільний опалювальний модуль. Кожен радіатор це самостійна міні система опаленн..
2,900.00грн
Радіатор ЕраНова 1,3 кВт на 10 секцій
Код: 07838

Радіатор ЕраНова це мобільний опалювальний модуль. Технічні характеристики пристрою: Напруг..
3,700.00грн
Автономне електроопалення

Автономне електроопалення ЕраНова - це сучасна інтелектуальна система автономного опалення. Головними характеристиками цих систем є простий монтаж, економічність і зручність керування. А що ще необхідно в нашому динамічному житті, коли ми повинні тримати в голові одночасно стільки всяких турбот? Автономне електроопалення ЕраНова покликане позбавити Вас від однієї, але дуже важливої ​​турботи - як обладнати будинок максимально практичним і економічним опаленням.

Електричний радіатор дуже простий у монтажі - досить встановити його на стіну або ніжки і включити в розетку. Всі кріплення продаються виробником і все що треба - це просто включити їх до замовлення. Ніжки можуть бути обладнані коліщатками, в такому випадку радіатор можна переміщати по кімнаті і використовувати як додатковий обігрівач. Але чи так це буде необхідно, якщо він цілком зможе комфортно обігріти приміщення, будучи стаціонарної батареєю.

Завдяки тому, що радіатор оснащений датчиком температури його можна не вимикати навіть влітку. Це ще одна перевага зручності управління власним опаленням. Ви один раз виставляєте комфортну для Вас температуру і просто насолоджуєтеся тим, що вона підтримується як у зимову пору, так і в холодний сирий весняний день. При це Ви навіть можете цього не помічати, а прибуватиме в приємному комфорті вдома.

Якщо Ви бажаєте встановити таке опалення в будинку, де люди не живуть постійно і немає необхідності опалювати приміщення весь час (дача наприклад), то і на цей випадок електрорадіатори ЕраНова є відмінним рішенням. Рідинні конвектори електричні мають режим "антизамерзання" при заправці незамерзаючої рідиною. Тобто, Ви просто вимикаєте радіатор, їдете з дачі додому зі спокійною душею не турбуючись про те, що батареї опалення може «прорвати» від морозу.

купити електрорадіаторТакож додатково радіатор можна обладнати платою з функцією мінімізації потужності (МІМ), що дозволить зберегти від перевантажень електромережу будинку, оскільки плата аналізує загальну потужність кожного опалювального модуля і включає електрорадіатори поперемінно там, де необхідно зараз. Це є вагомим аргументом для тих, хто переживає з приводу того що стара проводка не призначена для такого навантаження і з причини цього відмовляє собі в покупці цих радіаторів, продовжуючи витрачати великі гроші на центральне опалення. Поміняти проводку в будинку справа теж не дешева, але плата мінімізації потужності допоможе вирішити проблему перевантаження мережі і внести величезний внесок у Ваш спокій.

Автономну електричну систему опалення можна додатково обладнати центральним пультом управління і керувати всіма опалювальними модулями з одного місця в будинку. Наявність пульта, тим не менше, залишає можливість індивідуального управління радіатором в кожній окремій кімнаті.

Опалювальні модулі ЕраНова виробляються в Україні. Гарантія від виробника становить 3 роки.

Як купити автономну систему електроопалення в нашому інтернет магазині

Купити електрорадіатори можна в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо хороші умови доставки і приємну співпрацю. Менеджери допоможуть підібрати необхідну конфігурацію системи автономного елеткроопалення для Вашого будинку і зроблять все можливе, щоб Ваша покупка була приємною і максимально практичною. Оформити замовлення та отримати детальну консультацію можна за вказаними телефонами. Приємного і практичного Вам вибору в нашому інтернет магазині!