Категорії

Душові кабіни: за та проти

Душові кабіни на сьогодні стають все більш і більш популярними. Дуже часто душову кабіну вибирають як альтернативу традиційній ванні. Переваги цілком очевидні: душова кабіна економить простір і вважається більш зручною в експлуатації з точки зору гігієни, душ економить воду, прийняття душа займає менше часу. Кабіни поділяють на душові кабіни відкритого типу і закритого. Найпоширеніші кутові душові кабіни відкритого типу, такі кабіни не мають внутрішніх задніх стінок (ще їх називають душовими куточками). Як правило ці душові кабіни дуже затребувані, тому що більш доступні за ціною.

Душові кабіни закритого типу мають задні стінки і оснащені обладнанням, що дозволяє на невеликій площі перетворити звичайну гігієнічну процедуру в справжню насолоду: форсунки для гідромасажу, здатні міняти напрям водного струменя, верхній душ з ефектом тропічної зливи, насадки для масажу спини і рефлекторних зон ніг. За типом відкривання дверей душові кабіни ділять на відкривні, де двері відкриваються на петлях, і розсувні, де двері відкриваються на роликах.
Бічні стінки душових кабін виконані з тонованого або прозорого ударостійкого скла, товщина якого становить 5 - 6 мм. Піддон душовий зроблений з акрилу або з "рідкого мармуру". Він виготовляється обов'язково з протиковзким і ребристим покриттям.

Душові кабіни закритого типу укомплектовані змішувачем і регульованою душовою стійкою. Внутрішнє обладнання кабіни включає полички для банного приладдя можлива комплектація зеркалом та іншими аксесуарами. Багатофункціональність душових кабін в поєднанні з можливістю вибору їх форм і розмірів від найкомпактніших до просторих, є безперечним аргументом на користь цього сучасного та раціонального обладнання.