Категорії

Гідромасажний бокс - види і характеристики

Гідромасажний бокс це душова кабіна з піддоном, передніми і задніми стінками, верхній дахом (у більшості випадків), гідромасажними форсунками, змішувачем (ручний і верхній душ) і системою електронного управління. Це мінімальна стандартна комплектація гідробоксу. Гідробокс може бути оснащений і додатковими функціями: масаж ніг, парогенератор, підсвічування, витяжний вентилятор, аромотерапія, радіо, можливість прийому вхідних дзвінків зі стаціонарного телефону, CD програвач, сидіння, фурнітура (поличка, дзеркало, полотенцедержатель і т.д.). На відміну від вбудованих в ванну гідромасажних систем, в бокс неможливо вмонтувати додатково які-небудь функції, тому треба ретельно розібратися у вже наявних гаджетах.

Скло гідробоксу як правило гартоване безпечне, товщина коливається від 4-х до 6 мм. Задні стінки виготовляються з непрозорого скла або акрилу. Різниця між даними видами задніх стінок виключно в зовнішньому вигляді.

Піддон гідромасажної кабіни акриловий. Міцність піддону гарантує армування і додаткові зміцнюючі прошарку на дні. За глибиною піддони можуть бути дрібними і глибокими. А глибокі піддони в свою чергу можуть бути обладнані гідрофорсунками і виконувати функцію гідромасажної ванни, що, погодьтеся, досить зручно, приємно і різноманітно. Якщо бокс невеликих розмірів, то повноцінну функцію просторій чаші його піддон не виконує, але зате такий варіант зручний якщо ванна була замінена на бокс а в сім'ї присутні діти.

ВАЖЛИВО! Піддон повинен встановлюватися тільки на каркас або опору пропоновану виробником і ні в якому разі не на саморобні опори або цеглини. Тому що ймовірність правильно встановити піддон на саморобні опори дорівнює «0» і дуже велика ймовірність того що піддон трісне, а гарантія виробника на душовий бокс встановлений таким чином не поширюється.

І найголовніша частина кабіни, яка і робить її, власне, гидромассажним боксом, це гідромасажна панель. Панель може бути алюмінієвою, сталевою або акрилової. Різниця в даному випадку тільки в зовнішньому вигляді. Стандартна панель включає в себе мінімум 3 гідромасажних форсунки, пульт управління і змішувач. Решта цікавих доповнень можуть бути розташовані як на панелі, так і по периметру гідробокса.
Найцікавіше додаток гідробоксу це парогенератор. При наявності парогенератора ціна гідробоксу істотно збільшується. Це обладнання генерує водяну пару, завдяки чому створюється атмосфера турецької лазні.

Далі йдуть додаткові функції описані на початку статті. Корисність цих функцій говорить сама за себе, а потрібність їх в гідробоксі визначається тільки Вами і Вашими вподобаннями. А менеджери нашого інтернет магазину нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть визначитися у виборі.