Категорії

Радіатор ЕраНова 0,65 кВт на 5 секцій

Радіатор ЕраНова 0,65 кВт на 5 секцій
Радіатор ЕраНова 0,65 кВт на 5 секцій Радіатор ЕраНова 0,65 кВт на 5 секцій Радіатор ЕраНова 0,65 кВт на 5 секцій Радіатор ЕраНова 0,65 кВт на 5 секцій Радіатор ЕраНова 0,65 кВт на 5 секцій Радіатор ЕраНова 0,65 кВт на 5 секцій
Виробник ЭраНова
Код: 07839
Наявність: На складі
Ціна 2,550.00грн
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Радіатор ЕраНова 0,65 кВт на 5 секцій

Кожен радіатор це самостійна міні система опалення, яка складається з електричного котла і радіатора опалення. Радіатор ЕраНова це мобільний опалювальний модуль. Комплект автономного опалювального модуля включає в себе: радіатор, тен, автоматика, глушки, кран Маєвського.

Технічні характеристики пристрою:

  • Напруга живлення 230В ± 20 %
  • Частота напруги живлення 50Гц
  • Потужність 650 Вт
  • Площа опалення 8-10 м2
  • Габарити 570x47,5x9,6 см
  • 7 режимів роботи електрообігрівача: «Комфорт», «Економ», «Швидкий прогрів», «Мінімальний», «Тижневий таймер», «Мультітаріф», «Календар»
  • Годинник реального часу, календар
  • Електронний захист від перегріву
  • Автоматичний контроль наявності заземлення (без заземлення електроконвектор не працює!)

Модуль можна монтувати на стіну як стаціонарну батарею або поставити на ніжки.

Підставка (+кріплення+ролики) 2 шт. 200 грн
Підставка (+кріплення) 2 шт. 150 грн
Крюки 2 шт. 50 грн

Електричний радіатор оснащений нержавіючим ТЕНом і заповнений незамерзаючої рідиною на основі гліцерину. Модуль також обладнаний цифровими датчиками вимірювання температур приміщення і радіатора і мікропроцесорним блоком управління з широкими можливостями програмування (тижневий і календарний таймер, антизамерзання і т.д.)

Плата МІМ 300 грн
Центральний пульт управління 1500 грн

Для того щоб не перевантажувати силову мережу будинку або квартири можна додатково обладнати один з радіаторів модулем зниження пікового навантаження одновеменного включення (плата зв'язку МІМ). За допомогою плати МІМ можна встановити максимальне навантаження на силову мережу, яку можна виділити для опалення і повністю виключити одночасне включення всіх радіаторів, що сприятиме збереженню електромережі.

Для комфортного управління всією опалювальною системою будинку необхідно придбати центральний пульт управління (ЦПУ). За допомогою пульта можна управляти всім електроопаленням будинку дистанційно з одного місця в будинку. ЦПУ може програмувати температурний режим до 15 електробатарей, але при цьому зберігається можливість налаштування автономного модуля локально безпосередньо в окремій кімнаті.

Гарантія на електрорадіатори ЕраНова 3 роки від виробника.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Galati доставка