Категорії

Як підібрати рушникосушку

Важко уявити собі ванну кімнату без рушникосушки. Це корисний винахід став популярним в невеликих ванних кімнатах, де неможливо встановити радіатор опалення. Рушникосушка не тільки підсушує вологу білизну і рушники, а й дарує приємне тепло і комфорт приміщенню.

Рушникосушки за технічними даними діляться на водяні та електричні. Водяні рушникосушки підключаються до системи гарячого водопостачання або опалення. Єдиним їх недоліком є те, що їх робота залежить від наявності теплоносія в загальній системі. Електричні рушникосушки можуть працювати круглий рік, достатньо просто підключити виріб до мережі.

При виборі водяного рушникосушки слід звернути увагу на діаметр труб в місці підключення. Інформацію про те, який саме діаметр необхідний, краще уточнити у фахівця, який буде його встановлювати. Теплова потужність кожного виробу вказана в описі. Так само є різниця в прямому і бічному підключенні.

Електричні рушникосушки можуть обігрівати приміщення не тільки ванної кімнати, а й будь-який інший кімнати, в якій відсутній радіатор опалення. Як правило, така рушникосушка оснащена системою автоматичного включення/відключення при досягненні певної температури, тому не варто турбуватися про безпеку такого обладнання для приміщення. Якщо монтувати електричну рушникосушку у ванну кімнату, в такому випадку проводку краще сховати в стіну.

Якщо стоїть вибір між рушникосушкою вітчизняного виробництва та імпортного, то для систем центрального колективного опалення краще віддавати перевагу вітчизняним виробам, оскільки вони зроблені з урахуванням агресивності теплоносія у вітчизняній системі водопостачання, і тому будуть довго працювати без поломок і корозій.

Що стосується зовнішнього вигляду рушникосушок, то вони, як правило, діляться на змійовики (класична модель) та дизайнерські радіатори. Більшість виробів виробляються з полірованою сталевою поверхнею. Але є і з матовою поверхнею, яка буде стійкіше до механічних пошкоджень і забруднень. Можливі колірні виконання під різні метали - золото, мідь або покриття білої термостійкої емаллю. Кількість варіантів дизайну просто зашкалює, тому тут вибір залежить від особистих переваг і загального інтер'єру ванної кімнати. У кожному разі сучасний полотенцесушитель стане не тільки корисним практичним доповненням, а й прикрасить Вашу ванну кімнату.